Magazynier/Kontroler Jakości

2024-03-26 ID OFERTY: 943960

Lokalizacja: Lipie

Stawka: 5550zł brutto/msc

Zakres zadań:

  • pobieranie prób, wykonywanie prostych analiz, prowadzenie zapisów

  • standaryzacja procesu produkcyjnego

  • nadzór nad stanami magazynowymi

  • tankowanie cystern

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (mile widziane Technik technologii żywności i pokrewne)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę od początku zatrudnienia – bez pośredników

  • Wynagrodzenie na start: 5550zł brutto

  • Premię miesięczną – do 10% wynagrodzenia miesięcznego, realną do osiągnięcia

  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne i wiele innych

  • Możliwość rozwoju i awansu

Nie czekaj! Wyślij do nas swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl