Magazynier z UDT*UMOWA O PRACĘ*od pon. do pt* Dzienne zmiany

2024-04-05 ID OFERTY: 946277

Dołącz do dynamicznego zespołu B8 Recruitment - agencji pracy, która nieustannie osiąga swoje cele i poszerza horyzonty. Jesteśmy częścią silnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika magazynu dla naszego renomowanego klienta, lidera w branży produktów impulsywnych związanych z płomieniem (w tym zapalniczki, zapalarki oraz paliwa do zapalniczek).

Lokalizacja zakładu: Żerniki Wrocławskie (10 km od Wrocławia)

Oferujemy

  • Umowę o pracę Tymczasową.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (06:00-14:00, 08:00-16:00).

  •  Wynagrodzenie  5 790,96 zł/brutto (4100 zł netto).

Zadania

  • Kierowanie wózkiem widłowym - Wózki platformowe czołowe, wysokiego składowania.

  • Praca fizyczna na magazynie.

Oczekujemy

  • Doświadczenie w pracach magazynowych z uwzględnieniem wózka widłowego.

  • Uprawnienia na wózki UDT.

  • Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "MAGAZYNIER" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915