Magazynier / Operator wózka widłowego Gdańsk

2024-03-01 ID OFERTY: 938745

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od 2004 roku. Zespół ponad 300 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Twój zakres obowiązków:

  • realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów)

  • przemieszczanie i rozkładanie towarów

  • dbałość o stan towaru w magazynie oraz porządek

  • obsługa wózka widłowego i jego konserwacja

  • bieżąca kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera lub pokrewne

  • ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem wydanym przez UDT

  • sprawność fizyczna

  • umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • znajomość podstawowych dokumentów magazynowych

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dopłatę do karty Multisport

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • mamy nowoczesne magazyny typu A+

  • raz w roku bawimy się na imprezie integracyjnej