Magazynier / Magazynierka

2024-04-17 ID OFERTY: 948864

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną

  • prywatną opiekę medyczną Medicover

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

Twój zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek surowców i wyrobu gotowego

  • wydawanie na produkcję surowców i materiałów zgodnie ze zleceniem działu planowania

  • wywożenie z produkcji do magazynu wyrobów gotowych, surowców, materiałów, przemiałów

  • konfekcjonowanie materiałów dystrybucyjnych

  • obsługa wózków widłowych oraz systemowych

  • dbałość o powierzone wyposażenie techniczne

  • prowadzenie ewidencji eksploatacji wózka

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • posiadane uprawnienia UDT

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (12h)

  • znajomość dokumentacji magazynowej

  • znajomość przepisów prawa dotyczących przewozu towarów