Magazynier

2024-04-30 ID OFERTY: 951806

Jako pracownik magazynu będziesz odpowiedzialny za wysyłkę, odbiór towaru na magazyn zgodnie z polityką i procedurami firmy. Pracownik magazynu odpowiada za uporządkowane magazynowanie i sprawny przepływ zarówno przychodzących, jak i wychodzących materiałów / sprzętu; aktualizuje wymaganą dokumentację/raporty w miarę przyjmowania, anulowania lub ponownego zamawiania przesyłek.

Lokalizacja: Nadarzyn, mazowieckie

Obowiązki

  • Zapewnienie obsługi operacyjnej magazynu

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Przyjmowanie towaru na magazyn

  • Segregacja towaru, weryfikacja dostaw pod kątem ukrytych uszkodzeń i rozbieżności ilościowych i/lub jakościowych

  • Kompletacja i pakowanie towaru do wysyłek

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Identyfikacja zwrotów, weryfikacja dołączonej dokumentacji

  • Przeprowadzenie cyklicznych inwentaryzacji na magazynie

  • Magazynowanie towarów zgodnie ze standardami Firmy

  • Utrzymanie porządku na magazynie (szkolenia ul. Działkowa 121, Warszawa; docelowa lokalizacja - Nadarzyn).

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i uprawnienia na wózki widłowe.

Z naszej strony oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Program szkoleniowy od pierwszego dnia pracy

  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii

  • Możliwości rozwoju (ścieżki kariery, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia, uczestnictwo w dodatkowych projektach)

  • Atmosferę wsparcia i współpracy w naszych zespołach

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy

  • Dostęp do platformy szkoleniowej - ok. 8000 szkoleń (w tym szkolenia certyfikowane)

  • Program poleceń pracowniczych.