Magazynier

2024-04-23 ID OFERTY: 950073

Wydawnictwo zatrudni osobę na stanowisko

MAGAZYNIERA

Zakres obowiązków:

  1. Wysyłka prenumeraty czasopism.

  2. Wystawianie zestawień dziennych na wysyłkę pocztową.

  3. Obsługa programu UPS, InPost i Poczty (jest możliwość przyuczenia do obsługi programu).

  4. Wsparcie rozładunku i przyjmowania do magazynu towarów od dostawców; realizacja wystawionych faktur dla klientów.

Oferujemy:

– Pracę na cały etat bądź ¾ etatu.

– Dobrą atmosferę w miejscu pracy,

– Wynagrodzenie zawsze na czas, premie.

– Pakiet prywatnej opieki medycznej.

Wymagania:

Obowiązkowość, odpowiedzialność.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: promocja@wydawnictwo.pl wraz z klauzulą poufności:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.