Młodszy specjalista ds. Zakupów – Rzeszów

2024-05-22 ID OFERTY: 956606

Jesteś absolwentem kierunku elektrotechnika, energetyka, autimatyka lub pokrewnych?

Masz co najmniej rok doświadczenie w zakupach?

Znasz j. angielski na poziomie bardzo dobrym?

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • wsparcie działu kosztorysów i ofertowania w zakresie wyceny materiałów wchodzących w zakres robót oferowanych przez spółkę z branży elektrycznej (w fazie przygotowania odpowiedzi na zapytania ofertowe klientów, przetargi publiczne)

  • udział w opracowaniu umów z dostawcami / zamówień na dostawy, pośrednictwo w formalizowaniu umów uzgodnionych pomiędzy dostawcą a spółką,

  • kontrola i monitorowanie dostaw zamówionych materiałów na budowy, podejmowanie działań prewencyjnych oraz naprawczych, informowanie o możliwych opóźnieniach

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy od pon do pt w godzinach 8-16

  • dla chętnych! Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NNW

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje ora zapewniające bezpieczeństwo pracy

  • niezbędne narzędzia i wyposażenie (służbowy laptop i telefon)

  • przejrzystą karierę

  • prywatną opieką medyczną

Zainteresowanych zachęcamy do przesłania swojego CV na adres mailowy: k.przybylska@grupa590.pl