Młodszy specjalista ds. wsparcia IT z językiem francuskim

2024-04-12 ID OFERTY: 947942

Opis stanowiska

  • Obsługa połączeń telefonicznych, e-maili oraz czatów - praca z klientem francuskojęzycznym.

  • Tworzenie oraz zarządzanie zgłoszeniami  związanymi z problemami technicznymi.

  • Rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych, takich jak resetowanie haseł, konfiguracja połączeń VPN czy odnajdywanie adresów IP komputerów.

  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów z drukarkami, w tym troubleshooting i konfiguracja.

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.

Wymagania stanowiska

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego

  • Gotowość do podjęcia pierwszych kroków w obszarze IT

  • Nastawienie na realizację celów

  • Orientacja na rozwiązywanie problemów

  • Zdolność do efektywnej komunikacji z klientem i współpracy w zespole

  • Mile widziane: Podstawowe umiejętności informatyczne (produkty Microsoft, Internet, urządzenia sprzętowe itp.) lub umysł zorientowany technicznie

Oferujemy

  • Umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę

  • Praca na pełny etat

  • Praca w modelu hybrydowym - 30% pracy w ciągu miesiąca w biurze

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Liczne i niestandardowe benefity, m.in. dostęp do platform rozrywkowych oraz wspomagających rozwój zawodowy i osobisty, Multisport Plus i wiele innych.

  • Pracę w branży przyszłości