Młodszy specjalista ds. Rozliczeń i Administracji - Gdańsk

2024-04-05 ID OFERTY: 946244

Opis stanowiska

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Spółka powstała w 2011, obecnie zatrudniamy ponad 300 osób. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do klienta

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. Rozliczeń i Administracji

Miejsce pracy: Gdańsk

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • wystawianie faktur oraz ich dekretację,

  • bieżącą współpracę z kierownikami grup, podwykonawcami i pracownikami Telekom Usługi oraz dedykowanymi działami OPL,

  • weryfikację zleconych prac, rozliczenie ich z podwykonawcami,

  • ewidencjonowanie kosztów i przychodów,

  • prowadzenie spraw administracyjnych związanych z działalnością firmy,

  • przygotowywanie umów.

Wymagania stanowiska

  • dobrą znajomość MS Office (w szczególności Excel),

  • doświadczenie w sporządzaniu rozliczeń,

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie się w powierzone zadania,

  • doskonała organizacja i dokładność w działaniu,

  • umiejętność budowania relacji ze współpracownikami i kontrahentami,

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,

  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • możliwość przystąpienia do programu dodatkowej opieki medycznej (LUX MED).

  • kartę multisport