Młodszy księgowy

2023-10-14 ID OFERTY: 901028

Dla naszego klienta dużej Brytyjskiej spółki z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko Junior Acccountant.

Główne obowiązki:

-Rozliczanie należności

-terminowe wystawianie faktur

-Uzgodnienia rachunków

-Kontrola kredytowa

-Obsługa zapytań dostawców oraz klientów

-Wsparcie w zamknięciu miesiąca, roku oraz przy audycie

-Pomoc w sporządzaniu deklaracji VAT

Wymagania:

-Angielski na poziomie minimum C1

-Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

-Gotowość do podróży służbowych do Anglii

-Mile widziane studia na kierunku Ekonomia, Finanse i Rachunkowość lub podobnych

Co oferujemy:

-Pracę w modelu hybrydowym (3 dniu w biurze w Warszawie)

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-Ciekawy program szkoleniowy

-Miesięczne szkolenie w siedzibie firmy w Londynie

-Ubezpieczenie medyczne

-Ubezpieczenie na życie