Księgowa/wy - Gdańsk

2024-04-22 ID OFERTY: 949681

Opis stanowiska

Solutions 30 jest liderem w swojej branży na rynku europejskim. Naszym głównym zadaniem jest ułatwienie życia naszym klientom w dziedzinie nowych technologii. W grupie Solutions 30 pracuje ponad 15 tysięcy inżynierów, którzy obsługują ponad 60 000 wezwań serwisowych dziennie. Działamy już w 10 krajach europejskich. Świadczymy usługi projektowania, budowy, instalacji oraz utrzymania. Od momentu założenia grupy w 2003 roku rozwijamy się dynamicznie zapewniając rozwiązania typu one-stop-shop w obrębie pięciu głównych branż: telekomunikacji stacjonarnej i mobilnej, IT, bezpieczeństwa, energetyki i handlu detalicznego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko: KSIĘGOWA/-WY

Lokalizacja do wyboru: Gdańsk, Siemianowice Śląskie lub Siedlce

Twój zakres obowiązków:

  • dbanie o dokumentacje finansowo - księgowych np. faktury zakupu/sprzedaży, wyciągi bankowe, polecenia księgowania, zarachowania,

  • kalkulacja podatku CIT, podatku odroczonego

  • wsparcie zespołu w trakcie zamknięcia miesiąca oraz czynnościach związanych z audytem.,

  • rozliczanie międzyokresowe, potrącenia, odpisy aktualizacyjne na należności,

  • aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków Kompleksowa obsługa w obszarze środków trwałych

  • weryfikacja, kontrola i archiwizacja dokumentów firmowych

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse lub inne pokrewne),

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości, PDOP, PDOF

  • praktyczna wiedza z zakresu rozliczeń podatku VAT, CIT, PIT,

  • obsługa programów z zakresu pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • dobra organizacja i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań,

  • znajomość systemu COMARCH ERP XL - mile widziana,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2,

  • znajomość przepisów rachunkowych i prawa podatkowego,

  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się grupie z branży nowych technologii;

  • możliwość szerokiego rozwoju wraz z rozwojem grupy w Polsce;

  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy;

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport