Księgowa / Księgowy

2024-03-28 ID OFERTY: 944622

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych;

  • Analiza kont odbiorców i dostawców, uzgadnianie sald kont rozrachunkowych;

  • Ewidencja dokumentów sprzedaży i zakupu - faktur i faktur korygujących;

  • Ustalanie sprzedaży oraz magazynów w korespondencji z wewnętrznym programem;

  • Wystawianie faktur (kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych;

  • Ewidencja środków trwałych;

  • Przygotowanie dokumentacji dla potrzeb sprawozdawczych;

  • Współpraca z organami kontrolnymi;

  • Współpraca z innymi działami w procesie obiegu dokumentów finansowo – księgowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe;

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 3 lata, mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym;

  • Doświadczenie w ewidencji środków trwałych;

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości, prawa podatkowego i bilansowego;

  • Znajomość obsługi programów księgowych, mile widziana znajomość programu Enova;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Wysoka motywacja do pracy;

  • Bardzo dobra organizacja pracy i pozytywne nastawienie;

  • Zaangażowanie, dokładność, asertywność, pracowitość i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Pracę w znanej i stabilnej firmie;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karty multisport, wczasy firmowe, PPE i inne).

Poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.” W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści aplikacji lub CV umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.” Pamiętaj, że wszystkie ww. zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem https://www.putka.pl/upload/przetwarzanie_danych_putka.pdf Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.