Kosztorysant (branża materiałów ogniotrwałych)

2024-04-16 ID OFERTY: 948695

Opis stanowiska

  • Kosztorysowanie projektów, dostaw i usług

  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych oraz kontrolowanie procesu ofertowego

  • Kontakt z klientami, w tym udział w bezpośrednich spotkaniach technicznych i handlowych

  • Sporządzanie dokumentacji techniczno-projektowej

  • Kontrola realizacji zamówień, utrzymywanie kontaktu z dostawcami oraz z wewnętrznym działem produkcji

  • Obsługa systemu CRM

  • Przygotowanie i nadzór nad logistyką materiałów i usług instalacyjnych we współpracy z działem logistyki

  • Opieka nad technicznymi aspektami strony internetowej spółki oraz broszur i materiałów reklamowych

  • Wykonywanie ekspertyz i inspekcji

  • Nadzór technicznych nad kontraktami

Wymagania stanowiska

  • 3 lata doświadczenia w kosztorysowaniu i ofertowaniu technicznym

  • Język angielski na poziomie B2

  • Wykształcenie techniczne - tytuł inżyniera lub magistra

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

  • Dyspozycyjność do sporadycznych wyjazdów na targi, konferencje bądź wizyty u klientów lub dostawców (2-3 razy na rok)

  • Gotowość do pracy w trybie stacjonarnym

  • Obsługa MS Office

  • Mile widziane doświadczenie z branży materiałów ogniotrwałych

  • Mile widziany kurs Solid works / Autocad

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub zlecenie na okres próbny 3 miesięcy

  • Współdzielone samochody służbowe na wypadek konieczności wyjechania np. do klienta

  • Dofinansowanie 100 zł do sportu na podstawie paragonu/FV/karnetu imiennego

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

  • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników

  • Bony urodzinowe

  • Budżet na szkolenia

  • Pomoc w podnoszeniu poziomu j. angielskiego