Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Pracownik ds. zaopatrzenia i kooperacji

2024-07-10 ID OFERTY: 968491

Firma NEOTECH Sp. z o. o.

zatrudni pracownika na stanowisko:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w zakresie zakupów lub na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego

  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność

  • Prawo jazdy minimum kat. B

Obowiązki

  • Logistyczna obsługa działu produkcji maszyn

  • Wystawianie zamówień na materiały oraz prowadzenie ewidencji zamówień

  • Prowadzenie odpowiedniej dla stanowiska dokumentacji

  • Współpraca i dobra relacja z dostawcami

  • Nadzór nad zgodnością i terminami dostaw

  • Współpraca z konstruktorami i sekcją montażu maszyn

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość zdobywania doświadczenia przez udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach inżynierskich

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w grupie doświadczonych pracowników

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

Termin składania aplikacji - do 31-07-2024 r.

CV prosimy składać osobiście lub na e-mail.
Kontakt:
15-197 Białystok, ul. Komunalna 5,
tel.(85) 6 755 632,
e-mail: rekrutacja@neotech.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@neotech.pl wraz z klauzulą:”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”