Koordynator/ka ds. utrzymania czystości-Wrocław i okolice

2024-04-02 ID OFERTY: 945250

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 5600 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 6900 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnimy na stanowisko pracy: Koordynator/ka ds. utrzymania czystości

Miejsce pracy: Wrocław i okolice (praca mobilna)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizowanie usługi na rzecz Kontrahentów zgodnie z treścią zawartej umowy o świadczenie usług

  • Sprawowanie opieki nad obsługiwanymi obiektami, dbanie o jakość wykonywanych usług

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relacje z Kontrahentem

  • Rekrutacja pracowników w powierzonym obszarze

  • Zarządzanie zespołem pracowników

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

WYMAGAMY:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zróżnicowanego zespołu

  • Doświadczenie na ww. stanowisku w branży porządkowej

  • Komunikatywność, otwartość

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w działaniu

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz z systemem premiowym

  • Długoterminowa współpraca w przyjaznym zespole

  • Szkolenia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Samodzielność w ramach powierzonego obszaru

  • Odpowiednie narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)

  • Atrakcyjne benefity

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.