Koordynator zmiany / Stabilne zatrudnienie + posiłki pracownicze

2024-04-30 ID OFERTY: 951789

Jeśli szukasz stabilnej pracy w nowoczesnej firmie, to trafiłeś/-aś dobrze!

Dla naszego Klienta bezpośrednio poszukujemy Koordynatora zmiany.

Lokalizacja: Łubna, 05-532 gm. Góra Kalwaria, Mazowieckie

Oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;

  • Wynagrodzenie 5500-6500 zł brutto miesięcznie z zależności od umiejętności i doświadczenia;

  • Po okresie próbnym premia - 800 zł brutto;

  • Praca w systemie 2 zmianowym (7-19/19-7; średnia ilość dni pracujących: 14) lub 3 zmianowym (6-14, 12-20, 18-2);

  • Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy, gorące posiłki za 1 zł;

  • Darmowy dojazd z przystanków: Warszawa Metro Ursynów - Piaseczno Lamina 03 - Szymanów - Łubna;

  • Odzież robocza dostosowana do warunków pracy;

  • Pracę u słynnego producenta cateringu i diety pudełkowej.

Obowiązki

  • Koordynowanie procesem kompletacji posiłków lub sortowania paczek;

  • Nadzór nad procedurami wymaganymi przez audyty zewnętrzne i wewnętrzne;

  • Odpowiedzialność za terminowe zarządzanie procesami;

  • Szkolenie, zarządzanie i kontrola pracy podległego zespołu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Lider, Brygadzista, Koordynator) / doświadczenie w zarządzaniu magazynem;

  • Znajomość obsługi Outlook oraz Excel podstawowo;

  • Książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia.

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz lub skontaktuj się telefonicznie pod 533591777. Chętnie przedstawię szczegóły oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915