Koordynator Projektu ds. Utrzymania Sieci Play - Katowice

2024-03-29 ID OFERTY: 944921

Opis stanowiska

Solutions 30 Mobile jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Koordynator Projektu ds. Utrzymania Sieci Play

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zleceń, zgodnie z zawartymi umowami

  • Zarządzanie realizacją zleceń: planowanie, wykonanie i kontrola

  • Zarządzanie zasobami zaangażowanymi w realizację projektu

  • Organizacja pracy podległego personelu

  • Koordynacja, nadzorowanie i kontrola pracy podwykonawców

  • Wsparcie techniczne procesów zakupowych, nadzorowanie oraz zapewnienie stosowania przez pracowników aktualnych norm technicznych i instrukcji klientów

  • Utrzymywanie kontaktów z klientem (na poziomie lokalnym)

  • Nadzorowanie oraz zapewnienie stosowania przez pracowników aktualnych norm technicznych i instrukcji klientów

  • Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie norm ISO 9001 oraz obowiązujących w spółce procedur i innych regulacji wewnętrznych

  • Użytkowanie powierzonego mienia z należytą starannością

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Uprawnienia:

  • Planowanie i akceptacja urlopów podległych pracowników

  • Wnioskowanie do Kierownika Projektu o premie, upomnienia lub nagany dla pracowników

  • Podpisywanie dokumentów roboczych związanych z projektem (notatki, protokoły odbioru, itp.) w określonym zakresie działania

  • Wnioskowanie do Kierownika Projektu/Magazynu o zakup materiałów/sprzętu niezbędnych do obsługi projektu

  • Używanie i utrzymywanie w odpowiednim stanie powierzonego mienia

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (telekomunikacja lub pokrewne)

  • Doświadczenie zawodowe

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem pakietu OFFICE

Dodatkowe atuty:

  • znajomość jęz. angielskiego (min. B1)

  • szkolenie do pracy na wysokości,

  • uprawnienia SEP w polu elektromagnetycznym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (m.in. samochód służbowy, telefon, laptop)

  • Poznanie najnowszych technologii w Telekomunikacji

  • Dofinasowanie do karty Multisport

  • Dofinasowanie do nauki języka angielskiego

  • Darmowa opieka medyczne (standard)

  • Możliwość płatnych nadgodzin

  • Pełne wdrożenie