KOORDYNATOR KOMPLETACJI - STARGARD- do 6000tys/brutto

2024-05-09 ID OFERTY: 953333

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla naszego Klienta, który jest częścią największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Posiadający nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Poszukujemy pracowników na stanowisko:

KOORDYNATOR KOMPLETACJI - STARGARD

Rozpoczęcie pracy – 20 MAJA 2024r.

Oferujemy:

  • stawka na start - 28,10 zł brutto / godz.,

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,

  • dodatek premiowy od 400-2600 zł netto,

  • odzież roboczą (kamizelka + kask + buty robocze)

  • praca od Niedzieli do Czwartku.

Twoje obowiązki:

  • nadzorowanie procesu wstępnej komplementacji zamówień,

  • zarządzanie zespołem,

  • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu na hali,

  • realizacja pracy w czasie dostaw.

Oczekujemy:

  • posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

  • uprawnień na wózki unoszące elektryczne lub prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjności do pracy w godzinach nocnych (od 14:00/15:00 w sezonie; od 17:00 poza sezonem).

Zapraszamy również osoby z Ukrainy.