Kontroler jakości

2024-04-24 ID OFERTY: 950509

Opis stanowiska

  • kontrolowanie jakości części samochodowych zgodnie z ustalonymi standardami

  • zgłaszanie uszkodzeń oraz nieprawidłowości kontrolowanych produktów

  • wprowadzanie podstawowych danych dotyczących kontroli do programu MS Excel

  • telefoniczne zamawianie potrzebnych części z innych działów firmy

Wymagania stanowiska

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz MS Excel

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

  • spostrzegawczość, dokładność

  • chęci do pracy

Oferujemy

  • umowę zlecenie- po 6 miesiącach zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio pod firmą

  • stawkę godzinową 28,10 zł brutto z możliwością podwyższenia (w zależności od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności)

  • pracę w systemie zmianowym

  • możliwość nawiązania długookresowej współpracy

  • bezpłatne ubezpieczenie grupowe