Kontroler jakości

2024-04-16 ID OFERTY: 948697

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości produkcji,

  • Kontrola jakości surowców do produkcji,

  • Pomiary, weryfikacja, dopuszczanie wyrobu materiału do produkcji, wstrzymanie wyrobów niezgodnych,

  • Stała kontrola procesu produkcyjnego pod kątem osiągania założonych celów jakościowych,

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej w tym raportów kontroli pierwszych sztuk, raportów z kontroli bieżącej produkcji,

  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym,

  • Nadzór nad procesem reklamacji,

  • Badania wizualne.

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie średnie , najlepiej techniczne

  • Znajomość zagadnień związanych z procesami produkcyjnymi, kontrolą jakości oraz tworzeniem dokumentacji jakościowej,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Wynagrodzenie stałe plus premia.

  • Dofinansowanie posiłków.

  • Opieka medyczna.

  • Program sportowy Multisport.

  • Szkolenia i kursy za koszt pracodawcy.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity pozapłacowe.

  • Dofinansowanie biletów na wydarzenia kulturalne.

  • Bony świąteczne 2x w roku.

  • Wycieczki krajowe i zagraniczne.