Konserwator

2024-05-09 ID OFERTY: 953168

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Konserwator​ do jednej z naszych placówek – Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie.

Opis stanowiska:

Wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie Spółki w tym:

  • robót mechaniczno-ślusarskich i konserwacyjno-naprawczych zgodnie z technologią i wiedzą fachową,

  • prac związane z konserwacją urządzeń wodno - kanalizacyjnych (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji),

  • naprawa zamków, okuć stolarskich, regulacja i uszczelnianie skrzydeł drzwi i okien,

  • drobne prace glazurnicze, typu przyklejanie odpadających płytek, uzupełnianie ubytków fugi,

  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu (drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki),

  • prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym (gipsowanie, szpachlowanie i cementowanie,

  • naprawa niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku, usuwanie przebarwień na ścianach i sufitach),

  • prace remontowo – malarskie o drobnym zasięgu np. zakładanie i naprawa wykładziny podłogowej,

  • prace naprawcze związane ze sprzętem meblowym (biurka, krzesła, fotele, łóżka, szafy itp. ),

  • pomoc pozostałym pracownikom DTE w konserwacjach, naprawach i pracach remontowych,

  • utrzymywanie porządku w pomieszczeniach przynależnych konserwatorowi,

  • dokonywanie zakupu narzędzi i materiałów niezbędnych do pracy i planowanych napraw po wcześniejszej akceptacji dozoru DTE,

  • wykonywanie pracy zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi, zasadami bhp oraz wiedzy technicznej, DTR oraz poleceniami i wskazówkami przełożonych.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie lub zawodowe kierunkowe,

  • doświadczenie w naprawie i konserwacji urządzeń i instalacji energetycznych,

  • świadectwo kwalifikacyjne E2,

  • uprawnienia.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony (4242, 00 zł brutto),

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • ciekawą i samodzielną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikuj: https://www.emc-sa.pl/pracuj-z-nami/oferty-pracy