Kierownik zmiany produkcji spożywczej*catering*diety pudełkowe*praca u lidera, stabilne zatrudnienie

2023-12-29 ID OFERTY: 926422

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta - lidera w branży produkcji spożywczej - catering, diety pudełkowe, poszukujemy Kierownika zmiany produkcyjnej, Kierownika zespołu

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe - zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Oferujemy:
- bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę, u lidera w branży
- rynkowe wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
- atrakcyjny pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi firmy, posiłki pracownicze, karta lunchowa
- pracę w systemie zmianowym (7-19,19-7), średnia ilość dni pracujących: 14
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w stabilnej organizacji
- darmowy dojazd z Warszawy (Ursus, Metro Wilanowska, miejscowości po trasie)

Zadania:
- produkcja i nadzór dań według ściśle określonych receptur zgodnie z planami produkcji
- nadzór nad pracą, procesem przygotowywania i wytwarzania produktów oraz reagowanie na dostrzeżone nieprawidłowości
- planowanie zadań i organizacja pracy zespołu
- dbałość o najwyższą jakość produkcji, optymalizację wydajności i minimalizację kosztów
- kontrola jakości i receptur
- kontrola i utrzymanie standardów systemu HACCP

Oczekujemy:
- umiejętności zarządzania zespołem i organizacją pracy
- doświadczenia na podobnym stanowisku

Poszukujemy również kandydatów na inne stanowiska - Liderów Linii, Magazynierów --> aplikuj, przekażemy Ci szczegóły ofert.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - aplikuj poprzez formularz: https://servicetechnical.traffit.com/public/form/a/eGtXaw== , lub skontaktuj się telefonicznie - 570 318 000. Opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915