Kierownik Zespołu ds. Urządzeń Chłodniczych

2024-05-08 ID OFERTY: 952814

ZADANIA:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń chłodniczych - kontrola parametrów pracy i stanu technicznego: sprężarek chłodniczych, skraplaczy zbiorników wody lodowej, parowników , mieszadeł, pomp amoniakalnych, pomp wody lodowej , pomp glikolu.
  • Bieżące naprawy i konserwacja urządzeń instalacji chłodniczej oraz zlecanie przeglądów i napraw zainstalowanych urządzeń.
  • Zamawianie części zamiennych do urządzeń.
  • Utrzymywanie prawidłowego poziomu czynnika chłodzącego i usuwanie jego wycieków.
  • Odolejanie i odpowietrzanie układu chłodniczego.
  • Przygotowania zaworów bezpieczeństwa do kontroli.
  • Prowadzenie księgi raportów.
  • W przypadku niekontrolowanego wycieku czynnika chłodzącego przeprowadzić ewakuacje.
  • Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach maszynowni.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane o profilu technicznym.
  • Uprawnienia elektryczne i energetyczne.
  • Uprawnienia do obsługi instalacji sieci gazowych.
  • Uprawnienia chłodnicze.
  • Obsługa pakietu MS Office.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Odpowiedzialność, komunikatywności i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Miłą atmosferę.
  • Opiekę medyczną.
  • Praca w systemie równoważnym zmianowym (2xdzień, 2x wolne, 2x noc, 2x wolne, praca zmianowa w godzinach 6-18 i 18-06).
  • Dowóz bezpłatny do pracy z Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa.

Bakoma sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1989 r. Przez ponad 30 lat udało nam się zyskać zaufanie klientów i wypracować sobie silną pozycję w branży mleczarskiej, nie tylko na rodzimym, ale również światowym rynku. Nasze produkty zyskały uznanie m.in. w krajach Unii Europejskiej, Kanadzie, Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Katarze, Indonezji, czy Ukrainie. Sukces zawdzięczamy latom nauki, badań i ulepszania naszej receptury, a także czerpaniu z naturalnych, polskich zasobów oraz uważności na potrzeby i opinie klientów.

Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: