Kierownik Sprzedaży Flotowej

2024-04-05 ID OFERTY: 946044

Dołącz jako KIEROWNIK SPRZEDAŻY FLOTOWEJ do naszego zespołu wiodącego autoryzowanego dealera oraz serwisu renomowanej marki samochodowej, zlokalizowanego w sercu Wielkopolski.

Od lat cieszymy się uznaniem klientów dzięki profesjonalizmowi, wysokiej jakości obsługi i szerokiej gamie pojazdów od nowoczesnych samochodów osobowych, przez pojazdy użytkowe, po zaawansowane technologicznie hybrydy. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do budowania długotrwałych relacji z klientami, oferując im kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa i sprzedaży, aż po serwis posprzedażowy i wsparcie techniczne.

Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy są zawsze gotowi, by dostarczać rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów, co czyni nas liderem w lokalnym przemyśle motoryzacyjnym.

Zakres obowiązków
 • Budowanie i rozwój sprzedaży flotowej
 • Współpraca z obecnymi Klientami flotowymi
 • Współtworzenie i wdrażanie programu sprzedaży flotowej
 • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i instytucjonalnych
 • Aranżowanie i prowadzenie spotkań handlowych
 • Współpraca z instytucjami finansowymi, leasingowymi, wynajmu
 • Realizacja założonych planów sprzedażowych
 • Budowanie długoterminowych relacji z klientami

Poszukiwane kompetencje
 • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej, w dziale sprzedaży flotowej (mile widziane doświadczenie w branży oponiarskiej)
 • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych
 • Samodzielność w planowaniu i realizacji zadań
 • Znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz standardów obsługi klienta biznesowego
 • Bardzo dobra znajomości rynku motoryzacyjnego i produktów finansowych
 • Umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych
 • Umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem i delegowania celów
 • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe)
 • Prawo jazdy kat. B
 • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • Otwarty umysł i chęć wdrażania własnych pomysłów dotarcia do klienta

Oferujemy
 • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i doświadczenia
 • Atrakcyjny system premiowy uwarunkowany od wyników i zaangażowania
 • Praca wśród jednej z największych marek samochodowych na świecie
 • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
 • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach grupy sprzedażowej