Kierownik Sprzedaży (etykiety, sprzedaż opakowań do branży beauty i farmacji) CAŁA POLSKA

2024-02-21 ID OFERTY: 936969

Obecnie dla naszego klienta z branży opakowań , poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Sprzedaży (etykiety, sprzedaż opakowań do branży beauty i farmacji)

Praca home office

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż opakowań do branży beauty i farmacji oraz znajomość druku fleksograficznego;

  • Rozwój i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami w branży beauty i farmacji;

  • Koordynacja działań związanych z zapewnieniem jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz monitorowanie realizacji zamówień produkcyjnych;

  • Regularna analiza możliwości rynku i trendów rynkowych oraz podejmowanie działań na rzecz jego rozwoju;

  • Monitorowanie rynku i pozyskiwanie wiedzy na temat działań konkurencji;

  • Otwieranie nowych rynków i pozyskiwanie nowych klientów

  • Współpraca z działem finansowym w zakresie pozyskiwania danych finansowych oraz współpraca z innymi działami firmy;

  • Ścisła współpraca z działami marketingu klientów;

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży, znajomość rynku druku fleksograficznego oraz opakowań dla branży beauty i farmacji;

  • Znajomość średnio i wysoko uszlachetnionych etykiet samoprzylepnych;

  • Biegła znajomość języka angielskiego;

  • Zdolności przywódcze i umiejętność efektywnego zarządzania zespołem;

  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne;

  • Znajomość rynku druku fleksograficznego oraz opakowań dla branży beauty i farmacji;

  • Inicjatywa, samodzielność oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność planowania i realizacji strategii sprzedażowej,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i prowadzenia własnych projektów;