Kierownik Realizacji (konserwacja urządzeń elektroenergetycznych)

2024-04-22 ID OFERTY: 949814

3N Solutions specjalizujemy się w kompleksowej konserwacji urządzeń elektrycznych oraz czyszczeniu przestrzeni produkcyjnych. Kładziemy nacisk na jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat i nieustannie się rozwijamy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Nasze usługi obejmują:

- Przeglądy urządzeń elektroenergetycznych

- Prace pod napięciem do 30kV

- Konserwacja suchymi gazami

- Zabezpieczenia antykorozyjne

- Czyszczenie przemysłowe (hydrodynamika, odkurzanie, laser, wentylacja, ultradźwięki, płukanie)

- Usuwanie skutków incydentów pożarowych

- Pomiary elektryczne

- Laboratorium badania sprzętu BHP

- Ładowarki

Lokalizacja: praca w delegacji, na terenie Polski, Czech, Niemiec

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu w ramach czyszczenia przemysłowego/innych usług dla przemysłu, energetyki lub doświadczenie jako kierownik/brygadzista w branży budowlanej.

  • Doświadczenie merytoryczne - praca w czyszczeniu przemysłowym, malowanie, antykorozja, czyszczenie hydrodynamiczne, odkurzanie przemysłowe, ładowarki próżniowe.

  • Gotowość do pracy w delegacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Proaktywność w rozwiazywaniu problemów

  • Samodzielność w działaniu

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • Kultura osobista oraz dbałość o jakość pracy

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość zasad pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych lub urządzeniami wysokociśnieniowymi

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Obowiązki

  • Realizacja usług czyszczenia przemysłowego, konserwacji szaf sterowniczych i urządzeń przemysłowych,

  • Realizacja prac antykorozyjnych,

  • Wsparcie działu handlowego w zakresie wycen usługi

  • Zamawianie sprzętu, materiałów przed każdą realizacją,

  • Przygotowanie podstawowych formalności związanych z realizacją (awizacja, procedury BHP)

  • Koordynacja pracy w trakcie realizacji

  • Kontrola jakościowa, kosztowa wykonywanych prac

  • Raportowanie bieżące realizacji oraz podpisanie protokołów

  • Wdrożenie nowych pracowników na realizacji

  • Szkolenia dla pracowników w zakresie swojej ekspertyzy technicznej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie : 7 000 - 14 000 zł netto (w zależności od liczby przepracowanych godzin i doświadczenia)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie.

  • Pracę w delegacji z pełnym wyżywieniem, zakwaterowaniem na czas realizacji oraz transportem.

  • Przygotowanie i wdrożenie do pracy w miłej atmosferze wśród kompetentnych i doświadczonych pracowników

  • Możliwość nauki oraz rozwoju osobistego (szkolenia, proces certyfikacji w zakresie wykonywania usług)

  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz opieki medycznej PZU Zdrowie