Kierownik Projektu Sieci Telekomunikacyjnych - Bydgoszcz

2024-04-08 ID OFERTY: 946409

Opis stanowiska

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Spółka powstała w 2011, obecnie zatrudniamy ponad 300 osób. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Projektu Sieci Telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów inwestycyjnych

  • Utrzymanie przyjętych założeń dotyczących budżetu i harmonogramu

  • Zarządzanie pracą zespołu

  • Prowadzenie uzgodnień z inwestorem w trakcie realizacji projektu

  • Zarządzanie ryzykiem

  • Rozliczanie projektu

  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem oraz zespołem

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość obsługi MS Office, AutoCad

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność skutecznej organizacji pracy własnej oraz zespołu

  • Samodzielność, kreatywność i elastyczność w działaniu

  • Udział w pracach zespołu przygotowującego koncepcje i oferty dla Klientów

  • Udział w pracach zespołu negocjującego kontrakty

  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem i Wykonawcami

  • Bieżąca kontrola i optymalizacja kosztów projektu

Oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie.

  • System premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii.

  • Profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy.

  • Możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy.