Kierownik Projektu / Project Manager

2024-04-16 ID OFERTY: 948725

Dla naszego klienta wewnętrznego, jednej ze spółek B8 Group -polskiej grupy kapitałowej, poszukujemy Kierownika Projektu.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe, i chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy - zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio

  • rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji, oraz system premiowy

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

  • samochód służbowy (również do celów prywatnych)

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop i wszystko co Ci będzie potrzebne)

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w prężnie rozwijającej się organizacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • zgrany, wspierający zespół

Zadania

  • profesjonalne zarządzanie i koordynacja zespołów technicznych w ramach realizowanych projektów (RELOKACJI MASZYN I LINII PRODUKCYJNYCH lub PRAC BUDOWLANYCH lub PRODUKCJI I MONTAŻU KONSTRUKCJI STALOWYCH) - na terenie kraju i zagranicą

  • odpowiedzialność za planowanie i budżetowanie projektów, jak również za koordynację przydziału i nadzór nad zasobami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • koordynacja spotkań dotyczących realizowanych projektów oraz ustalenie specyfikacji z klientami

  • sporządzanie dokumentacji

  • raportowanie postępów do kierownika projektu

  • osoba do kontaktu we wszystkich kwestiach technicznych podczas realizacji projektu

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Oczekujemy

  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomości konstrukcji stalowych lub ich podstaw

  • wiedzy z zakresu elementów elektrycznych, kalkulacji i projektowania lekkich konstrukcji oraz z zakresu obowiązujących wymagań

  • wykształcenia wyższego

  • znajomości oprogramowania Autodesk Inventor lub Solid Works oraz Autocad,

  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego (B1/B2), mile widziany niemiecki/ukraiński

  • zorientowania na klienta, samodzielności

  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych

  • analitycznego myślenia

Lokalizacja: Wrocław

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, bądź kontaktu telefonicznego - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915