Kierownik Handlowy - Kłodzko INTER-TEAM

2024-04-16 ID OFERTY: 948696

Zakres obowiązków:
 •  Kreowanie, wspieranie i rozwój efektywnych technik sprzedaży asortymentu firmy na terenie podległego oddziału
 •  Zarządzanie i nadzór nad pracą oddziału
 • Udział przy tworzeniu planów sprzedażowych oraz ich realizacja
 • Dbanie o jakość i rozwój oferty handlowej
 • Dbanie o dobre relacje z obecnymi Klientami
 • Aktywne pozyskanie nowych Klientów
 • Monitorowanie rynku i konkurencji poprzez analizę i identyfikację zagrożeń oraz nowych możliwości
 • Dbanie o wizerunek firmy

Oczekujemy:
 • Doświadczenia w pracy w środowisku handlowym
 • Znajomości branży motoryzacyjnej
 • Prawa jazdy kat. B
 • Dobrej znajomości pakietu MS Office
 •  Wysoko rozwiniętych kompetencji w zakresie przedsiębiorczości, myślenia strategicznego i przywództwa
 • Otwartości na Klienta, komunikatywności, umiejętności budowania pozytywnych relacji z otoczeniem

Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki płacowe
 • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i pakietu sportowego)
 • Otwartość na klienta, komunikatywność, umiejętność budowania pozytywnych relacji z otoczeniem
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków
 • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.