Key Account Manager (k/m)

2024-04-27 ID OFERTY: 951241

Zadania:

  • aktywne zdobywanie nowych klientów usług telekomunikacyjnych
  • utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z powierzonym portfelem klientów oraz budowanie własnej bazy klientów
  • realizacja założonych planów sprzedaży na wskazanym rynku
  • identyfikacja potrzeb Klientów w zakresie usług, które mogą być świadczone przez Spółkę
  • opracowywanie planów sprzedaży dotyczących wskazanych rynków
  • przygotowywanie ofert sprzedaży usług oraz negocjowanie warunków sprzedaży
  • opracowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów sprzedaży usług
  • wyszukiwanie, analizowanie i rekomendowanie nowych kierunków produktowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • 3-letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku ICT
  • doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań w sektorze B2B w branży telekomunikacyjnej (ze szczególnym uwzględnień rozwiązań telekomunikacyjnych dla sektora szeroko pojętego rynku nieruchomości)
  • doświadczenie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu dużych Klientów biznesowych
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • dobra znajomość zagadnień technicznych z dziedziny nowych technologii, telekomunikacji i informatyki
  • czynne prawo jazdy kat B
  • język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (min. B1-B2)
  • biegłość w prowadzeniu prezentacji
  • orientacja na realizację celów biznesowych
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, szczególnie z zakresu budowania relacji, komunikacji, negocjacji

To oferujemy:

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania oparty o wyniki
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • szeroka oferta szkoleniowa
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego
  • platforma benefitowa
  • karta sportowa
  • dostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookami
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu
  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • dofinansowanie wypoczynku
  • płatny program poleceń pracowniczych
  • akcje charytatywne
  • integracje, wycieczki, rajdy górskie