Główna Księgowa / Główny Księgowy

2024-02-10 ID OFERTY: 935088

Dla naszego klienta, brytyjskiej firmy z branży nieruchomości, poszukujemy obecnie osoby z doświadczeniem w pełnej księgowości.

Główne obowiązki:

-Przygotowywanie sprawozdań finansowych

-Nawiązywanie relacji i zarządzanie kontaktem z inwestorami, udziałowcami i kredytodawcami

-Deklaracje VAT

-Przejęcie i zarządzanie portfelem spółek w ramach funduszu INPP

-Zarządzanie wynikami finansowymi, dbanie o poprawność przepływów pieniężnych i zobowiązań operacyjnych

-Praca na UK GAAPS (nie są wymagane ponieważ oni wszystkiego są nauczyć zależy im na solidnej i uporządkowanej wiedzy z zakresu ogólnej księgowości)

Co oferujemy:

-Pracę w modelu hybrydowym

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-Ciekawy program szkoleniowy