Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

2024-04-16 ID OFERTY: 948656

Praca Fizjoterapeutka / Fizjoterapeuta na wizyty domowe dla pacjentów ze znacznym stopniem niepełnosprawności.

Teren pracy: Namysłów, Olesno, Nysa, Otmuchów, Opole, Oława, Strzelin, Ziębice i okolice. (do wyboru, gdzie mieszkasz, tam masz pacjentów)

*O nas:*

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się placówką, oferującą szeroki zakres usług z zakresu rehabilitacji. Zajmujemy się szeroko pojętą rehabilitacją, także ambulatoryjną, z wizytami domowymi, zapewniając kompleksową opiekę naszym pacjentom.

*Obecnie poszukujemy:*

Fizjoterapeuty, który dołączy do naszego zespołu i będzie wspierał naszych pacjentów w ich domach. Zachęcamy do aplikowania zarówno osoby z bogatym doświadczeniem w zawodzie, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w fizjoterapii.

*Zakres obowiązków:*

- Planowanie leczenia pacjenta

- Rehabilitacja domowa pacjentów NFZ

- Uzupełnianie dokumentacji

*Wymagania:*

- Wykształcenie kierunkowe i uprawnienia do wykonywania zawodu (aktywny numer KIF)

- Gotowość do pracy z pacjentami w ich domach

- Prawo jazdy kat. B

*Oferujemy:*

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat (inne formy zatrudnienia są również możliwe)

- Wynagrodzenie adekwatne do wymogów ustawy ok 6500zł brutto/mc, od lipca 2024 roku 7298,59zł brutto/mc

- Samochód służbowy oraz zwrot kosztów paliwa

- Zestaw sprzętu rehabilitacyjnego

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- Wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników

- Przyjazną atmosferę w pracy

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, wyślij do nas swoje CV. kontakt@donicor.eu