Elektryk Okrętowy/ Przemysłowy (Europa)

2024-03-01 ID OFERTY: 938820

Firma INSET sp. z o. o.  od 2017r. jest rzetelnym dostawcą usług technicznych w dziedzinie elektryki i automatyki przemysłowej, stoczniowej oraz mechaniki przemysłowej.

Zadania realizujemy na terenie całej Europy oraz Ameryki północnej. Firma kooperuje z ponad 100 technikami z różnych dziedzin przemysłowych i stoczniowych.

Aktualnie, w ramach rozbudowywania naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

ELEKTRYK OKRĘTOWY

Zakres obowiązków:

·        Praca na stoczniach i serwisach okrętowych, przy nowych instalacjach na wznoszonych fabrykach

·        Rozbudowa i montaż sterowników w maszynach przemysłowych

·        Prace związane z przyłączem elektrycznym

·        Układanie przewodów instalacyjnych

·        Pozostałe prace elektryczne

Nasze wymagania:

·        Doświadczenie za zakresu elektryki/ elektromechaniki poparte doświadczeniem na podobnym stanowisku pracy

·        Umiejętność płynnego czytania schematów elektrycznych

·        Gotowość do pracy w ramach rotacyjnych projektów zagranicznych

·        Odpowiedzialność i dyspozycyjność

·        Uprawnienia SEP

MIle widziane:

·        Prawo jazdy kat. B

·        Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

·        Współpracę w ramach umowy zlecenia lub samozatrudnienia

·        Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia (od 15 000 PLN do 25 000 PLN)

·        Możliwości rozwoju i wsparcie w zdobywaniu nowych kwalifikacji

·        Transport i zakwaterowanie

·        Wsparcie w kwestiach formalnych

Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz wiadomość i dołącz do nas!

Aplikując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).