Elektryk / Mechanik-Monter

2024-05-10 ID OFERTY: 953625

CP Consulting Engineering Services to historia firmy, która dzięki pasji, wizji i konsekwencji stała się jednym z liderów w swojej branży. Z naszych usług korzystają flagowi kontrahenci z całego świata. Doświadczenie na rynku pozwala kreować nam standardy i jednocześnie wyprzedzać oczekiwania.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce Pracy: Europa/ Polska

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie/Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość długofalowej współpracy i rozwoju,

  • Możliwość pracy na projektach dla wiodących koncernów na rynku światowym,

  • Pakiet szkoleniowy umożliwiający szybkie wdrożenie w obowiązki w tym:

    Szkolenia i egzaminy specjalistyczne

    Szkolenia dot. BHP ( w tym VCA, SCC, i inne)

  • Dobre wyposażenie miejsca pracy (ubrania robocze, elektronarzędzia, walizki narzędziowe, samochody służbowe i inne ).

  • Zapełniamy zakwaterowanie, dojazdy, pomoc w adaptacji, opiekę koordynatora, w przypadku pracowników z innych Państw zapewniamy bezpłatną pomoc w legalizacji pobytu i zatrudnienia.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane minimum średnie)

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Elektryk:

  • Praktyczna wiedza z zakresu montażu elektrycznego - np. wykonywanie podłączeń elektrycznych w rozdzielniach (szafy elektryczne PLC, PPOŻ, urządzenia teletechniczne, profinet, urządzenia monitoringu i inne), okablowanie i inne pracy

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, rysunków technicznych, list kablowych.

  • Pozytywne podejście do pracy i zaangażowanie w codzienne obowiązki,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziana znajomość j. obcych (niemiecki, angielski), dla obcokrajowców wymagana   komunikatywna znajomość j. polskiego lub angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem.

Monter- Mechanik:

  • Praktyczna wiedza z zakresu montażu mechanicznego - np. montaż tras kablowych, montaż konstrukcji stalowych, montaż maszyn i urządzeń, kotwienie, ustawianie, poziomowanie, pracy ślusarskie i inne pracy monterskie.

  • Uprawnienia adekwatnie do stanowiska - Świadectwo kwalifikacyjne SEP, G1-E/D, UDT zwyżki, podesty ruchome, wózki widłowe – będzie preferowane [możliwość zrobienia uprawnień po zatrudnieniu],

Wynagrodzenie od 4.000 zł/netto do 10.500 zł/netto.

Kontakt w języku polskim:

 +48 502 296 406 - Agnieszka Wacięga

Kontakt w języku ukraińskim/rosyjskim:

+48 797 465 236 - Anastasiia Muzafarova