Elektryk

2024-05-09 ID OFERTY: 953158

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Elektryk​ do jednej z naszych placówek – Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie.

Opis stanowiska:

  • eliminowanie zagrożeń porażeniowych,

  • wykonywanie lub przebudowywanie istniejących instalacji elektrycznych,

  • konserwowanie, diagnozowanie, wykrywanie i usuwanie uszkodzeń w instalacjach elektrycznych,

  • instalowanie maszyn i urządzeń elektrycznych z zapewnieniem właściwych warunków eksploatacji,

  • instalowanie, konserwowanie lub remontowanie opraw oświetleniowych oraz instalacji oświetleniowych,

  • diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie uszkodzeń w instalacji technicznych eksploatowanych w spółce,

  • diagnozowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń elektrycznych oraz wykonywanie prostych zabiegów konserwacyjnych i napraw,

  • wykonywanie pomiarów eksploatacyjnych instalacji elektrycznych i piorunochronnych,

  • wykonywanie drobnych prac montersko-ślusarskich, związanych z naprawą urządzeń i sprzętu elektrycznego,

  • montowanie, demontowanie elektrycznych urządzeń technicznych stanowiących wyposażenie Spółki,

  • prace przy eksploatacji i badaniu sprzętu medycznego,

  • praca przy montażu oraz eksploatacji instalacji technicznych użytkowanych w obiektach budowlanych RCZ sp. z o. o. ,

  • eksploatacja źródeł oraz instalacji gazów medycznych.

  • praca w systemie równoważnym – 12h.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie lub zawodowe kierunkowe,

  • doświadczenie w naprawie i konserwacji urządzeń i instalacji energetycznych,

  • świadectwo kwalifikacyjne E1,

  • uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony (4242, 00 brutto​),

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • ciekawą i samodzielną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.