Elektryk, zarabiaj do 6500 zł brutto

2024-03-27 ID OFERTY: 944192

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych.
Obecnie, dla naszego Klienta z branży recyklingu, poszukujemy: Pracownika do Dzialu Utrzymania Ruchu w Radomsku.

Zakres obowiązków:

- Terminowe przeprowadzanie prac konserwacyjnych,
- Optymalizacja urządzeń i produkcji,
- Usuwanie usterek,
- Sprawdzanie maszyn odnośnie bezpieczeństwa pracy i dostępności,

Wymagania stanowiska

- Wykształcenie: ukończona szkoła zawodowa w zawodzie technicznym (ślusarz maszynowy, mechanik, elektryk, przetwórca tworzyw sztucznych itd.),
- Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
- Doświadczenie nie jest wymagane, jednak będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,
- Wynagrodzenie 6000-6500 pln brutto (podstawa + system premiowy),
Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, dofinansowanie karty Multisport,
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji, uzyskania uprawnień.