Elektromonter Serwisant

2024-04-02 ID OFERTY: 945201

Aquanet SA należy do ścisłej czołówki firm z branży wodociągowo-kanalizacyjnej w Polsce. To największa w Wielkopolsce firma zajmująca się poborem, uzdatnianiem i dostarczaniem zimnej wody, odbiorem i oczyszczaniem ścieków, a także świadczeniem usług z zakresu gospodarki wodno-ściekowej. Aquanet zatrudnia obecnie ponad 800 osób, pracujących w różnych obiektach Spółki, na terenie Poznania i okolicznych gmin. Dzięki różnorodności wiekowej zatrudnianych pracowników udało nam się w firmie połączyć wiedzę ekspercką z entuzjazmem i otwartością na nowe rozwiązania.

Więcej o nas: https://www.aquanet.pl/kariera/

Opis stanowiska:

  • wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji oraz usuwanie awarii urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych znajdujących się na obszarze działalności Aquanet S.A. podległym danemu zespołowi

  • wykonywanie prac kontrolno-pomiarowych urządzeń i instalacji elektroenergetycznych

Wymagania- czego oczekujemy?:

  • wykształcenia min. zasadniczego zawodowego;

  • min. rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków;

  • uprawnień eksploatacyjnych SEP gr.I, do 1kV (mile widziane do 110kV);

  • prawa jazdy kat. B;

  • umiejętności posługiwania się schematami elektrycznymi;

  • podstawowej znajomości zasad i warunków wykonywania prac kontrolno-pomiarowych;

  • znajomości przepisów BHP przy pracach związanych z eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych;

  • znajomości zasad eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych;

  • umiejętności obsługi urządzeń elektroenergetycznych stacjonarnych i przenośnych;

  • podstawowej znajomości systemów AKPiA;

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo (do lipca 2024 z możliwościa dalszej współpracy);

  • prywatną opiekę medyczną;

  • pracowniczy program emerytalny;

  • pracowniczą kasę zapomogową;

  • wolontariat pracowniczy;

  • turnieje sportowe;

  • kartę Multisport;

  • dofinansowanie studiów;

  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego;

  • dopłatę do wypoczynku;

  • dopłatę do nauki języków obcych;

  • paczki bożonarodzeniowe dla dzieci;

  • piknik firmowy;

  • darmowe miejsca parkingowe;

  • nowoczesne technologie;

  • programy szkoleniowe;

  • rozwój zawodowy;

  • ubezpieczenie na życie;

  • system poleceń pracowniczych.