Elektromechanik – pomiarowiec / Leadec Gliwice

2024-03-26 ID OFERTY: 944088

Leadec jest międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych.
W związku z rozwojem projektu w Gliwicach poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektromechanik – pomiarowiec

Zakres obowiązków:
✓ bieżące serwisowanie maszyn, urządzeń i instalacji
✓ przeglądy maszyn zgodnie z harmonogramem przeglądów
✓ analiza awarii i ich zapobieganie
✓ budowa instalacji oraz zabudowa maszyn i urządzeń
✓ raportowanie usuwanych awarii i wykonywanych przeglądów
✓ krótkoterminowe wyjazdy na terenie Polski  i UE

Oferujemy:
✓ zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
✓ miejsce wykonywania pracy: Gliwice, ul. Pionierów 8
✓ nagrodę miesięczną w wysokości 509 zł brutto za brak absencji chorobowej
✓ 100 % finansowania szkoleń i kursów technicznych kierunkowych
✓ ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin
✓ pakiet medyczny za 1 zł + refundacja wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie
✓ dofinansowanie do wypoczynku i do pakietu sportowego
✓ codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
✓ możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnej ścieżki kariery
✓ program rekomendacji pracowników
✓ parking dla pracowników

Nasze oczekiwania:
✓ umiejętność czytania rysunków elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
✓ doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
✓ gotowość do krótkoterminowych wyjazdów na terenie Polski  i UE
✓ gotowość do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
✓ dyspozycyjność do pracy w systemie 1 zmianowym lub zgodnie z zapotrzebowaniem

Mile widziane:
✓ uprawnienia elektryczne G1E do 1 kV
✓ czynne prawo jazdy kategorii B
✓ doświadczenie związane z budową instalacji oraz zabudową maszyn i urządzeń
✓ uprawnienia do obsługi wózków platformowych/widłowych, zwyżek będzie dodatkowym atutem

1. Administratorem danych osobowych jest LEADEC Sp. z o.o., ul. Toszecka 101, 44-100 Gliwice email: VIHP-info[at]leadec-services.com; 2. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem: VIHP-ODO[at]leadec-services.com 3. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych; 4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia aplikacji. 6. Kandydat ma prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu; 7. Kandydat ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 8. Kandydat ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO; 9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.