Doradca klienta

2024-03-28 ID OFERTY: 944556

Nowa Oferta Pracy dla Doradcy Klienta

Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller)

Zapewnimy Ci:

  • średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:
  • 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł
  • ponad 20% zarabia 7 - 8 tys. zł

sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!

  • promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc (masz spokojną głowę do wdrożenia w obowiązki)
  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem (także dla Twojej rodziny)
  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
  • zniżki na zakupu w naszych elektromarketach
  • Program Poleceń Pracowników (do 2000 zł za osobę)
  • bony i premie świąteczne
  • nagrody jubileuszowe
  • szansę na awans
  • wsparcie fundacji Mediaexpert "Włącz się"
  • kontakt z najnowszą technologią
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

Twoje zadania:

  • dobór produktów do potrzeb klientów
  • zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych
  • prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami
  • przyjmowanie dostaw
  • ekspozycja towarów
  • dbanie o ład i porządek w elektromarkecie

Od Ciebie oczekujemy:

  • komunikatywności i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów
  • orientacji na osiąganie celów sprzedażowych
  • dążenia do podnoszenia wiedzy i kompetencji
  • doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Czekamy teraz na Twoje CV.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres praca@me.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.