Doradca ds. nieruchomości

2024-03-08 ID OFERTY: 940230

Twój zakres obowiązków:

  • Prezentowanie i sprzedaż nieruchomości - praca w terenie

  • Pozyskiwanie nowych i obsługa bieżących ofert nieruchomości

  • Monitorowanie rynku oraz cen nieruchomości

  • Przygotowywanie ofert nieruchomości

  • Łączenie stron transakcji

  • Współpraca z zespołem

  • Dbanie o wizerunek firmy i utrzymywanie dobrych relacji z klientami\

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Biegłe posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie

  • Wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji swojego czasu pracy

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji

  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości

  • Gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • Biuro w centrum Warszawy (obok stacji Metra Politechnika)

  • Pracę w dobrze znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania

  • Nasze know-how

  • Pełne wsparcie wdrożeniowe do pracy oraz pomocny zespół ekspertów

  • Wsparcie działu prawnego, działu marketingu oraz fotografa

  • Dostęp do nowoczesnych i zaawansowanych programów, systemu CRM, bazy ofert i klientów

  • Rozwój w oparciu o szkolenia

  • Elastyczny czas pracy

Benefity:

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • szkolenia

  • praca w dogadnej lokalizacji