Automatyk

2024-05-07 ID OFERTY: 952720

Poszukujemy Inżyniera Automatyka

Praca od poniedziałku do piątku, każdy wolny weekend

Miejsce pracy: Niepołomice

Twoje zadania:

  • Diagnostyka i programowanie sterowników PLC,

  • Nadzór nad systemami wizyjnymi,

  • Projektowanie układów automatyki,

  • Programowanie sterowników przemysłowych i przemienników częstotliwości,

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie automatyki, wprowadzanie modyfikacji sprzętowych i programowych,

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i eksploatacyjną oraz bieżące prowadzenie dokumentacji,

  • Udział w projektach związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych, nowymi uruchomieniami linii produkcyjnych,

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i serwisami.

Jeżeli masz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana automatyka i robotyka, elektronika,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność programowania sterowników PLC S5/S7 i paneli HMI (Siemens),

  • Znajomość sieci przemysłowych Profibus/Profinet,

  • Doświadczenie przy pracy z robotami przemysłowymi,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Gwarantujemy:

  • Stałe zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o prace,

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport,

  • Wynagrodzenie miesięczne 10600 zł brutto.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „INŻYNIER” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471