Automatyk

2024-04-11 ID OFERTY: 947436

Dołącz do zespołu naszego Klienta jako Specjalista ds. Automatyki i współuczestnicz w optymalizacji oraz doskonaleniu pracy maszyn i urządzeń w magazynach. Jeśli wyróżniasz się samodzielnością, precyzją w działaniu, umiejętnością pracy pod presją czasu i odnajdujesz się w pracy zespołowej, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Stanowisko:

  • Automatyk

Obowiązki:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń na wyznaczonym obszarze, włączając w to optymalizację pracy maszyn i urządzeń, ich modernizację i dostosowanie do potrzeb automatyki oraz sterowania

  • Planowanie i utrzymanie wysokiego poziomu technicznego w naprawach, konserwacji oraz przeglądach technicznych maszyn, urządzeń i instalacji

  • Koordynacja działań zespołu oraz raportowanie efektywności pracy

  • Zarządzanie zapasami części zamiennych i dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, mechatronika lub pokrewne)

  • Znajomość automatyki, elektryki i mechaniki

  • Doświadczenie w obsłudze sterowników PLC, falowników oraz protokołów komunikacyjnych (Ethernet, AS-i, Profinet)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Możliwość pracy na wysokości powyżej 3 metrów

  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia SEP G1

Warunki zatrudnienia:

  • Miejsce pracy: ok. Limanowej

  • Tryb pracy: stacjonarny

  • Rodzaj umowy: Umowa o Pracę

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, firmowa biblioteka, dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku, wyprawka dla dziecka, wyprawka szkolna, paczki świąteczne, karta Multisport