Ślusarz Narzędziowy

2024-01-12 ID OFERTY: 929368

Narzędziownia KGL posiada nowoczesny i regularnie rozbudowywany park maszynowy, w skład którego wchodzą między innymi centra obróbcze CNC, drążarki, tokarki, szlifierki, wiertarki, piły, a także precyzyjne maszyny pomiarowe oraz drukarki 3D umożliwiające nam realizacje wydruków zarówno w metalu jak i różnego rodzaju polimerach. Pracujemy na najnowszym specjalistycznym oprogramowaniu CAD/CAM.
Specjalizujemy się w produkcji form do termoformowania z wykrawaniem nożami taśmowymi lub wykrawaniem matrycowym na maszyny takich firm jak WM Thermoforming Machines, Kiefel, Illig, T2, GN i inne.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

miejsce pracy: Niepruszewo (niealeko Poznania)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną

  • prywatną opiekę medyczną Medicover

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe PZU

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

Twój zakres obowiązków:

  • prace ślusarskie i montażowe przy formach (w tym wykonywanie elementów urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej)

  • obsługa urządzeń pomocniczych

  • kompletacja elementów handlowych na bazie specyfikacji

  • finalna kontrola jakości obrabianych detali

  • ewidencjonowanie wykonanych zleceń w kartach pracy

  • bieżąca współpraca z konstruktorem, kierownikiem działu produkcji oraz innymi komórkami firmy

 Nasze wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia w wykonywaniu noży taśmowych (warunek konieczny)

  • umiejętność obsługi urządzeń pomocniczych (wiertarki kolumnowej, szlifierki, piaskarki, piły taśmowej)

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i wykonywania połączeń materiałów

  • praktyka w doborze narzędzi i materiałów do wykonywania zleceń

  • dokładność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14/14-22)