Ślusarz konstrukcji stalowej, w Luckau

2023-08-07 ID OFERTY: 876920

Pilne! Ślusarz konstrukcji stalowej poszukiwany m/f/d w Berlinie/Brandenburgu

15926 Brandenburgia - Luckau-Egsdorf

Dla naszego renomowanego klienta w Berlinie/Brandenburgu poszukujemy ślusarza konstrukcji stalowej m/f/d.

Czy praca na pełny etat byłaby dla Ciebie idealna? Wtedy mamy odpowiednią pracę jako zmotywowany pracownik.

Nasz pakiet pielęgnacji wszechstronnej dla Was:

- umowa o pracę na czas nieokreślony jako ślusarz stalowy

- Interesujący obszar zadań

- Płatność powyżej taryfy

- długotrwałe stosowanie

- Zapewnianie ubrań roboczych

- Zabezpieczenie poprzez umowę o pracę na czas nieokreślony

- Kompleksowa inicjacjacja

- Można zrobić nadgodziny (możliwe 50 godzin/tygodniowo)

- Praca zmianowa możliwa po uzgodnieniu z mistrzem (system 2 warstwowy)

Oto wasze zadania:

- Pracuję w przedpokoju

- Ładowanie, zszywanie, spawanie, cięcie i wiercenie części

- Składanie przygotowanych części

Oto, co powinieneś zabrać:

- doświadczenie jako ślusarz stalowy

- proste umiejętności spawania

- minimalna znajomość języka niemieckiego jest atutem

- Wymagany samochód

Nasza oferta dla Państwa:

U nas otrzymasz stałe wynagrodzenie kalkulacyjne zgodnie z umową taryfową z dodatkami (2 000 - 2 300 € netto/miesiąc + płatność nocna

Wraz z naszym klientem oferujemy Państwu długoterminową perspektywę w Twojej okolicy oraz indywidualne wsparcie naszego zespołu.

Nie możemy się doczekać, żeby WAS mieć!

Masz jeszcze jakieś pytania? Chcielibyśmy być tam dla Ciebie!