Technik pojazdów użytkowych DW/01/24

2024-05-09 ID OFERTY: 953223

 Technik pojazdów użytkowych

Miejsce pracy:

Sint-Gillis-Waas, Belgia

Stawka: 2700-2800€ brutto

Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie (3 lata) / prawo jazdy / język angielski

Poszukujemy doświadczonego technika pojazdów użytkowych do pracy w warsztacie samochodowym. Pracownik będzie zajmował się diagnozowaniem usterek, naprawą i konserwacją pojazdów oraz przyczep.

Opis stanowiska:

  • konserwacja oraz naprawy usterek, między innymi naprawa hamulców, sprzęgła, wymiana oleju

  • montaż elementów: haków holowniczych, przemysłowych bagażników dachowych, spojlerów dachowych, podłóg, ścian, szafek

  • praca od poniedziałku do piątku, około 38h w tygodniu

Czego oczekujemy:

  • 3 lat doświadczenia w dziedzinie mechaniki samochodowej

  • wykształcenia technicznego

  • znajomości rysunku technicznego

  • znajomości j. angielskiego

  • prawa jazdy kat. B

  • siły fizycznej i chęci do pracy

Co oferujemy:

  • Stawkę: 17,5€/h brutto

  • Gwarancję stabilnej pracy

  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie

  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 735969230 - Marta Madaj

  • E-mail - m.madaj@weegree.com

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.