Szef kuchni do Norwegii !

2024-02-07 ID OFERTY: 934322

Kucharze poszukiwani! Wschodnia Norwegia!

POMOŻEMY CI WYJECHAĆ DO SKANDYNAWII!

Dla naszych klientów poszukujemy kucharzy o różnym poziomie doświadczenia, którzy chcieliby rozwijać swoją karierę w Norwegii.

Nasz projekt obejmuje pracę z kilkunastoma hotelami, restauracjami i kantynami w we wschodniej Norwegii. Współpracujemy z klientami w całym regionie poszukującymi kucharzy mogących wesprzeć ich zespół w trakcie pracowitego sezonu.

Obowiązki:

  • Praca na różnych sekcjach kuchni

  • Przygotowanie świeżych składników

  • Kontrolowanie stanu wyposażenia kuchni i ilości dostępnych składników

  • Utrzymywanie kuchni w czystości zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • 2 lub więcej lat udokumentowanego doświadczenia

  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy w restauracjach, hotelach, kantynach, lub jadłodajniach

  • Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 180 do 240 NOK brutto na godzinę na projekcie w zależności od lat doświadczenia

  • Zapewnione zakwaterowanie

  • Zatrudnienie na cały sezon (Marzec/Kwiecieć - Wrzesień/Paździenik) z możliwością przedłużenia umowy

  • Możliwość pracy na rotacji (nasi klienci oferują przeważnie rotacje w trybie 7-7)