Spawacz Niemcy

2024-02-03 ID OFERTY: 933544

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, Stuttgart
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca odbywa się w hali produkcyjnej i jest na pełny etat 5 dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym, ok. 160 do 180 godz. miesięcznie.

Główne zadania:

Spawanie metodą MIG / MAG/TIG.

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz / spawacz.
Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz MIG MAG TIG.
Uprawnienia spawalnicze na metodę MIG i MAG lub TIG.
podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto: od 15 do 17 euro (w zależności od kwalifikacji).
Miesięczne wynagrodzenie netto od 2400 do 2800 euro + nadgodziny.
Zakwaterowanie zapewnione, opłacone przez pracodawcę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Spawacz Niemcy"