Spawacz MAG 135

2023-09-21 ID OFERTY: 892701

Klient ForManWay, firma z ponad 30-letnim doświadczeniem z branży konstrukcji stalowych dla budownictwa, przemysłu i infrastruktury z siedzibą w Polsce i oddziałem w Niemczech poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dortmund

Nr oferty: 113/2023

Zakres obowiązków:

  • Spawanie metodą MAG 135 rur grubości od 4 do 16mm

  • Podgrzewanie elementów palnikiem

  • Spawanie stali czarnej drobnoziarnistej

  • Praca na przyrządach obrotowych

  • Spawanie pod badanie spoin:

    • Kontrola magnetyczna (MT)

    • Badania ultradźwiękowe (UT)

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w spawaniu rur oraz mile widziane doświadczenie na przyrządach obrotowych

  • Uprawnienia MAG 135, grupa FM2 (grupa materiałowa 2)

  • Uprawnienia na suwnice z poziomu 0

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Zaangażowanie, dokładność

  • Mile widziane osoby z mniejszym doświadczeniem ale otwarte na naukę i mające „rękę do spawania”

Firma oferuje:

  • Długoterminową współpracę w oparciu o polską umowa o pracę

  • Stawkę 16,50 euro/brutto/h + dodatek motywacyjny​ na 3-miesięcznym okresie próbnym

  • Pracę na 2 zmiany

  • Nadgodziny w tygodniu i w soboty

  • Pracę całoroczną i atrakcyjny system urlopowy – dodatkowe dni wolne

  • Bezpłatne zakwaterowanie: pokoje max. 2-osobowe, Internet, dostęp do kuchni

  • Bezpłatne dojazdy do pracy samochodem służbowym

  • Odzież roboczą

  • Dodatkowe benefity:

    • 2 razy w roku bony pieniężne

    • ubezpieczenie zdrowotne

    • ubezpieczenie grupowe

    • PPK