SERWISANT PRZYCZEP KEMPINGOWYCH I KAMPERÓW W STAVANGER W NORWEGII

2024-04-22 ID OFERTY: 949919

Poszukujemy do pracy w NORWEGII W STAVANGER pracownika na stanowisko:

SERWISANT PRZYCZEP KEMPINGOWYCH I KAMPERÓW

- Miejsce pracy: Stavanger (Norwegia)

- Umowa norweska,

- Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia: 260 - 270 NOK/h brutto,

Tylko dla osób mieszkających w okolicy Stavanger!

Zakres obowiązków:

- naprawy, serwis techniczny oraz weryfikacja usterek urządzeń i wyposażenia przyczep kempingowych i kamperów.

Wymagamy doświadczenia na stanowisku oraz znajomości języka angielskiego lub norweskiego.

Aplikuj: kinga@norgespersonal.no

Szczegóły oferty: +48 729 552 618 lub +48 739 402 932