Serwisant Mechaniczny

2024-03-19 ID OFERTY: 942409

Czy chciałbyś pracować w renomowanej firmie, która ceni swoich pracowników i oferuje możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi pracy? Firma, dla której prowadzimy proces rekrutacyjny, jest światowym liderem w dziedzinie technologii napędowych i automatyzacji.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, z pasją do naprawy i konserwacji urządzeń, to ta praca jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków obejmuje:

- Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych oraz mechanicznych

- Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi naprawami

- Komunikację z klientami w celu koordynacji napraw sprzętu

- Przyjmowanie towaru na magazyn i jego ewidencjonowanie

-Wyjazdy serwisowe do zakładów klientów

W zamian oferujemy:

- Umowę o pracę na pełen etat, stabilność zatrudnienia

- Jednozmianowy system pracy

- Wynagrodzenie zasadnicze plus miesięczną premię

- Dodatkowe bonusy za wizyty u klientów, premie świąteczne i okolicznościowe

- Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport

- Wysokie standardy pracy i nowoczesne narzędzia

- Możliwość rozwoju w firmie, spersonalizowane szkolenia, wsparcie doświadczonych pracowników

- Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Nasz kandydat powinien:

- Mieć wykształcenie średnie lub techniczne (mile widziane kierunki związane z elektroniką, automatyką lub podobne)

- Posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku w serwisie mechanicznym lub dziale utrzymania ruchu

- Mieć umiejętność obsługi komputera

- Posiadać prawo jazdy kat. B

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się w branży technicznej, prześlij swoje CV na adres s.zasepa@dwabe.pl lub zadzwoń pod numer 577277766

Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email: iododwabe.pl Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie dwabe.pl